Gry weselne dla dziewczyn: Jak sprawić, by twój ślub był zabawnym wydarzeniem

Minął prawie miesiąc, odkąd ty i twój ukochany zgodziliście się być parą małżeńską. Teraz nadszedł czas, aby pokazać światu, jak szczęśliwi jesteście. Jeśli jesteś również panną młodą, to wiesz, jak trudno jest przygotować się do ślubu. Nie chodzi tylko o suknie i makijaż, jest wiele innych rzeczy, o których trzeba pomyśleć.

Nie mówię o sukni, buty i biżuterię, że będziesz nosić na swój ślub, ale gry, które grasz w dniu ślubu.

Oto niektóre z najlepszych gier, które można grać w dniu ślubu:

1. Quiz ślubny

Jest to jedna z najlepszych gier, w które można zagrać w dniu ślubu. Możesz zadać swoim gościom pytania związane ze ślubem i zobaczyć, jak dobrze przygotowałeś się do tego wydarzenia.

2. Ślubne Karaoke

Najlepszą rzeczą w tej grze jest to, że zdejmie ona napięcie z imprezy weselnej. Zaśpiewasz piosenkę, a Twoi znajomi będą zgadywać tekst. Jeśli chcesz, możesz również spłatać figla swoim gościom i sprawić, że pomyślą, że jesteś szalony.

3. Wedding Singalong

Ta gra pomoże Ci być bardziej kreatywnym w dniu ślubu. Możesz zaśpiewać dowolną ze swoich ulubionych piosenek, a Twoi przyjaciele dołączą do Ciebie. Pomoże to również nawiązać więź z rodziną i gośćmi.

4. Ślubny mecz (Wedding Match)

To dobry pomysł, aby zagrać w tę grę w dniu ślubu. Poznasz imiona swoich gości i ich relacje z Tobą. Możecie też spłatać gościom zabawnego figla i sprawić, że uwierzą, że jesteście ich ekspertami.

5. Ślubne ciekawostki

Dzięki tej grze dowiesz się kilku ważnych faktów o swoich gościach. Możesz zadać pytanie swoim znajomym i rodzinie, a oni będą musieli odpowiedzieć.

6. Wedding Scavenger Hunt

Możesz również wziąć udział w tej grze. Zaczniesz scavenger hunt dając wskazówki swoim gościom, a oni będą musieli znaleźć przedmioty. Możesz również prowadzić rejestr swoich gości, a jeśli się zgubią, możesz dać im podpowiedź.

7. Ślubny wyścig

Jest to dobra gra, aby grać w dniu ślubu. Możesz grać w nią ze swoim panem młodym, a nawet z przyjaciółmi i rodziną. Gra będzie bardzo zabawna i wszyscy będą cieszyć się grając w nią.

8. Pokaz mody ślubnej

To będzie zabawne, aby grać w tę grę. Możesz poprosić swoich gości, aby się przebrali i pokazali Ci swoje najlepsze stroje.

9. Fotografia ślubna

Jeśli planujesz zrobić profesjonalne zdjęcia ze swojego ślubu, to jest to świetny sposób na spędzenie czasu. Możesz poprosić swoich przyjaciół, aby przyszli w różnych strojach, a następnie, możesz zrobić im zdjęcie.

10. Konkurs na suknię ślubną

Można również grać w tę grę z przyjaciółmi. Możesz dostać je do zrobienia zdjęcia siebie w wymarzonej sukni ślubnej.