Dlaczego OK Wedding?

Jeżeli brakuje Wam czasu, mieszkacie za granicą, wykruszył Wam się podwykonawca lub kompletnie nie wiecie od czego zacząć, aby Wasz wielki dzień stał się wyjątkowy i niezapomniany – skorzystanie z  usług Agencji Ślubnej OK Wedding jest strzałem w dziesiątkę!
Śluby to moja pasja, chcę aby były dla Was przeżyciem, które nigdy nie opuści Waszych serc! Aby przebiegły bezstresowo i bez problemów, a za to zgodnie z Waszą wizją i marzeniami.
Słucham Was, podrzucamy inspiracje i organizujemy to co wydaje się niemożliwe do zorganizowania! Ślub na plaży? Jaki problem? Ślub w małym Kościele w górach? Oczywiście! W pięknym ogrodzie, nieopodal pałacu! ZAŁATWIONE!
Organizuję śluby kościelne, konkordatowe i cywilne.
Moje usługi świadczęy w województwach: dolnośląskim, opolskim, łódzkim i śląskim, ale z marzeniami warto wykraczać poza wszelkie bariery i granice, dlatego chętnie pomogę parom, które są z innych okolic!
Na dobry początek – zapoznajmy się! Skontaktuj się z nami drogą mailową telefoniczną lub od razu wypełnij ankietę młodej pary, później umówimy się na spotkanie, gdzie poznamy Wasz styl, upodobania i marzenia lub omówimy przesłaną do nas ankietę.
Po spotkaniu  i poznaniu Waszych oczekiwań stworzę dla Was najbardziej dogodną ofertę i podejmiemy współpracę. Po podpisaniu umowy wystartujecie z OK Wedding w cudowną wspólną podróż do Waszego wyśnionego ślubu!